Депутат Київської міської ради Богдан Чорній передав медикаменти до Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни

Tool items

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній за підтримки ГО «Українське повітроплавне товариство» передав медикаменти до Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни. 

За словами депутата Київської міської ради Богдана Чорнія, з перших днів війни заклади охорони здоров'я працюють у посиленому режимі та приймають десятки пацієнтів, які постраждали внаслідок повномасштабного військового вторгнення росії. 

«Медичні заклади потребують постійної підтримки задля забезпечення вчасного та якісного лікування великій кількості пацієнтів. Днями завітали до Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни та спільно з ГО «Українське повітроплавне товариство» передали велику кількість антибіотиків та інших необхідних медикаментів для лікування та реабілітації військових, які постраждали внаслідок російської агресії. Крім цього, разом з головним лікарем госпіталю Борисовим Борисом Михайловичем обговорили плани щодо подальшої співпраці, оскільки зараз чекаємо відповіді від іноземних партнерів щодо спеціального медичного обладнання, яке сприятиме підвищенню якості реабілітації», – зазначив Богдан Чорній.  

Депутат додав, що наразі готуємо нову партію ліків, турнікетів, аптечок та інших необхідних речей, які на наступному тижні плануємо передати до ще однієї лікарні Оболонського району.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у