Депутат Київської міської ради Олександр Бродський передав медикаменти до Центру первинної медико-санітарної допомоги №3

Tool items

Депутат Київської міської ради Олександр Бродський передав медикаменти до Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Святошинського району. 

Як зазначив Олександр Бродський, у київському комунальному медичному закладі забезпечують первинну допомогу, зокрема проводять планові консультації, а також за потреби надають невідкладну допомогу постраждалим при раптовому погіршенні стану їх здоров'я.

«Вкотре за підтримки наших надійних партнерів – меценатів з Польщі доставили необхідні медичні препарати до Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. Ці медикаменти буде використано для надання планової та екстреної допомоги пацієнтам. Важливо забезпечувати медичні заклади додатковим обладнанням та препаратами задля збереження здоров'я та порятунку людей. Дякую українським медикам, які в тилу та на передовій щоденно роблять надможливе – рятують важкопоранених і хворих цивільних та військових. Ми протистоїмо на різних фронтах, проте всіх об'єднує одна мета – українська перемога», – розповів депутат.

Олександр Бродський додав, що щоденно спільно з командою ще на крок наближаємось до перемоги та докладаємо максимум зусиль задля допомоги постраждалим від військової агресії росії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)