Депутатка Київської міської ради Алла Шлапак долучилась до обговорення механізмів запобігання та протидії домашньому насильству

Tool items

Депутатка Київської міської ради Алла Шлапак взяла участь у тематичному семінарі та  долучилась до обговорення механізмів запобігання та протидії домашньому насильству.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, співголова МФО «Київ – за рівні можливості» Алла Шлапак, проблема домашнього насилля – це надзвичайно серйозний виклик для нашого суспільства, оскільки за статистичними даними кожна третя родина страждає від насильства. 

«Протидія насиллю повинна бути не формальною, а дієвою задля того, щоб гарантувати безпеку людей. За даними минулого року орієнтовно три мільйони дітей стали жертвами або свідками насильства. Цьогоріч ці цифри врази збільшились, оскільки у нашій країні триває війна, і насильство заполонило державу. Водночас проблема домашнього насильства нікуди не зникла, і необхідно з нею боротись. Не можна мовчати та терпіти домашніх тиранів. Найефективніший механізм боротьби з насильством – це публічність і розголос. Наразі перед законодавцями та міською владою стоїть ряд завдань, виконання яких направлені на створення дієвих механізмів протидії та боротьби з домашнім насильством», – зазначила Алла Шлапак.

Депутатка закликала мешканців не залишатись осторонь і байдужими до чужої біди та надати допомогу або поділітись важливою інформацією з тими, кому вона здатна врятувати життя і гідність.

У Києві працює Центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству (вул. Ю. Іллєнка, 20): 
– «телефон довіри» 15-00 зі стаціонарного або (044) 272-15-00 із мобільного;
– фахівці центру надають очні та онлайн-консультації у Skype (dovira1500);
– також за потреби центр надає прихисток у притулках та кімнатах кризового реагування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»