Депутатка Київської міської ради Ганна Свириденко закликала мешканців, які хочуть нагодувати диких їжаків, дотримуватись чітких правил

Tool items

Депутатка Київської міської ради Ганна Свириденко закликала мешканців, які хочуть нагодувати диких їжаків, дотримуватись чітких правил, оскільки неправильний раціон несе загрозу здоров'ю тварин. 

За словами Ганни Свириденко, їжаки є невід'ємною частиною екосистеми, наразі, у цей літній період, дорослі тварини вчать малят полювати, тому виводять їх зі схованки. 

«У липні-серпні їжаків регулярно можна побачити у скверах, парках та зелених зонах поблизу житлових будинків. Нічого незвичайного не відбувається, просто мешканцям необхідно бути уважнішими під час прогулянок, особливо власникам тварин, оскільки домашні улюбленці можуть поколоти носи, а їжаки отримають стрес. Люди, які все ж бажають наблизитись до їжаків та їх нагодувати, мають дотримуватись певних правил, а саме – не годувати їх хлібом, солодощами, особливо молоком, яке може викликати отруєння. Пригощати їжаків можна сирим або вареним м’ясом, паштетом для котів або зоофобусами. Крім цього є ситуації, коли їжакам потрібна наша допомога, якщо вони застрягли в паркані або впали до канави. Допомагайте тваринам або зверніться до фахівців, якщо ситуація складна», – розповіла депутатка.

Ганна Свириденко додала, що їжаки білогруді, які живуть у Києві, харчуються жабами, хробаками, мишами, гусеницями, а також рудими іспанськими слимаками, які шкодять врожаям на полях та городах.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)