Депутатка Київської міської ради Мирослава Смірнова за підтримки волонтерів передала гуманітарну допомогу військовим та внутрішньо переміщеним особам

Tool items

Депутатка Київської міської ради Мирослава Смірнова за підтримки волонтерів з Німеччини передала гуманітарну допомогу військовим та внутрішньо переміщеним особам.

За словами Мирослави Смірнової, щоденно співпрацюємо з волонтерами, благодійними організаціями та докладаємо максимум зусиль задля допомоги постраждалим від агресії росії в Україні. 

«У столиці отримали гуманітарний вантаж з Німеччини. Зокрема це медичне обладнання, ліки, засоби догляду за дитиною та харчування, а також засоби для дезінфекції. Отримані засоби будуть розподілені та перенаправлені військовим на передову, внутрішньо переміщеним особам і азовцям, а медичне обладнання буде передано в заклади охорони здоров’я. Наразі вже доставили медичні ліжка в Київський обласний онкологічний диспансер», – розповіла Мирослава Смірнова. 

Депутатка подякувала міжнародному благодійному фонду «Сaritas» за співпрацю з київським БФ «Еcфірь» та підтримку українського народу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження «Міська цільова програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Києва під час підготовки опалювального сезону 2022/2023»
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бондаренка Володимира Володимировича
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)