Депутатка Київської міської ради Зоя Ярош передала медичні ліжка трьом геріатричним пансіонатам Дніпропетровської області

Tool items

Депутатка Київської міської ради Зоя Ярош за підтримки іноземних партнерів з Франції передала медичні ліжка трьом геріатричним пансіонатам Дніпропетровської області.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Зоя Ярош, внаслідок повномасштабного вторгнення велика кількість українців була змушена покинути власні домівки задля збереження свого життя та своїх рідних.

«Людей похилого віку було евакуйовано в пансіонати, які знаходяться в більш безпечних регіонах України. Таким чином, геріатричні пансіонати Дніпропетровської області прийняли людей похилого віку з окупованих й особливо небезпечних територій. Наразі ці заклади потребують посилення матеріально-технічної бази у зв'язку зі збільшенням кількості підопічних. Тому за підтримки франко-української асоціації «Тризуб», зокрема її президентки Ганни Генерелюк, передали медичні ліжка до трьох лікарень Дніпропетровської області задля створення комфортних умов для реабілітації постраждалих», – розповіла Зоя Ярош.

Депутатка додала, що в умовах сьогодення ми маємо об'єднувати усі зусилля, щоб якнайшвидше здолати ворога.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження «Міська цільова програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Києва під час підготовки опалювального сезону 2022/2023»
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бондаренка Володимира Володимировича
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)