Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу та амуніцію добровольцям та військовослужбовцям у міста Дніпро та Запоріжжя

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко та Ярослав Федоренко доставили гуманітарну допомогу та амуніцію добровольцям та військовослужбовцям у міста Дніпро та Запоріжжя.

За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, щоденно наша команда формує гуманітарні вантажі та доставляє продукти харчування, амуніцію,  спецобладнання в регіони, які розташовано на Сході та Півдні нашої країни.

«Кожен з нас докладає максимум зусиль задля подолання наслідків військової агресії росії та допомоги бійцям у боротьбі з ворогом. За підтримки українського благодійного фонду «Fenyx Group» вдалось зібрати кошти та закупити необхідні товари та амуніцію для захисників. Наша команда надає гуманітарну допомогу бійцям добровольчих батальйонів, які наразі несуть військову службу на Сході України. Так ми прибули в місто Дніпро та особисто передали добровольцям спецзасоби та квадрокоптер, які буде використано у процесі розвідувальних та пошукових операцій. Разом наближаємось до української перемоги», – розповіла Юлія Ярмоленко.

Як зазначив депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко, в Україні третій місяць триває повномасштабна війна з ворогом, тому необхідно спрямовувати велику частину ресурсів задля підвищення обороноздатності нашої армії, а також рівня безпеки кожного добровольця та військовослужбовця.

«З Дніпра ми вирушили до Запоріжжя, де також спільно з командою передали бронежилети військовим, які боронять території на Півдні України. Крім цього доставили та розвантажили вантажівку з продуктами харчування для захисників та захисниць. Ми подякували бійцям за щоденну оборону українських позицій та захист нашої держави від окупантів. У кожного свій напрям роботи та окремий так званий фронт протистояння військовій агресії росії. На цьому ми не завершуємо нашу діяльність, й надалі будемо доставляти гуманітарну допомогу військовим, а також постраждалим внаслідок війни цивільним», – додав Ярослав Федоренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»