Депутати Київської міської ради доставили спортивне обладнання учням Плосківського ліцею на Київщину

Tool items

Депутати Київської міської ради Олена Говорова та Георгій Зантарая доставили спортивне обладнання в Плосківський ліцей, який потрапив під ворожі обстріли під час тимчасової окупації Київської області. 

Навчальний заклад розташований в селі Плоске Броварського району.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Олена Говорова, спорт робить нас щасливішими, регулярні тренування допомагають тримати тіло в тонусі та мотивують.

«За підтримки Національного олімпійського комітету України ми привезли ліцеїстам спортивне обладнання: тенісний стіл, ракетки, м’ячі, каримати та обручі. Попри всі жахи, які ми зараз переживаємо, дітям займатись спортом особливо важливо. Сподіваюсь, вчителі активно будуть застосовувати новий спортивний інвентар на уроках фізкультури. Ми – вистоїмо! Не втрачаймо надію та прямуємо до Перемоги», – наголосила Олена Говорова. 

Депутатка додала, що у  Плосківському ліцеї навчався Герой України Віталій Топіха, який з перших днів повномасштабної війни долучився до лав української армії. Віталій загинув у червні на сході України.

За словами депутата Київської міської ради Георгія Зантараї, повномасштабна війна стала для всіх нас великим викликом.

«Особливо страждають діти, які не у змозі в повному обсязі висловити страх та біль, який їм довелось пережити. Ми зараз спільно працюємо над тим, щоб допомогти дітям та повернути їх до звичного ритму життя.  Зокрема спорт є хорошим методом реабілітації та відновлення фізичного та психологічного здоров’я. Так ми спільно з колегами доставили у Плосківський ліцей спортивне обладнання. І я вірю в те, що діти продовжать займатись улюбленими видами спорту в навчальному закладі», – розповів Георгій Зантарая.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шалетт Міста, 5 у Дніпровському районі міста Києва (241297547)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 28 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (545444080)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 29 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (244812943)