Депутати Київської міської ради надають адресну гуманітарну допомогу мешканцям Миколаєва, які постраждали внаслідок військової агресії росії

Tool items

Депутати Київської міської ради в межах реалізації проєкту «Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в Україні» надають адресну гуманітарну допомогу мешканцям Миколаєва. 

Проєкт створено ГО «Польська гуманітарна акція» в партнерстві з БО «Фонд Добра та Любові» за фінансової підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН.

За словами депутата Київської міської ради Павла Бойченка, необхідно надавати гуманітарну допомогу українцям, які постраждали від обстрілів та ворожого повномасштабного наступу російської федерації в різних регіонах України, оскільки держава в нас одна. 

«Важливо об’єднувати зусилля та згуртуватись в одну команду задля надання гуманітарної допомоги для постраждалих мешканців. Так наша команда долучилась до реалізації соціального проєкту «Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в Україні» та вирушала в українське місто Миколаїв. Ми роздали продуктові набори, вагою 18,5 кг, людям, які постраждали внаслідок бойових дій. Загалом лише за один день нашої роботи гуманітарну допомогу отримали понад 500 родин. Ми щиро вдячні іноземним партнерам, які надають допомогу українцям та підтримують нашу державу в боротьбі з окупантами. Разом ми незламна та непоборна нація», – зазначив Павло Бойченко.

Депутат додав, що щоденно наша команда консолідує ресурси на шляху до української перемоги, оскільки тільки разам ми незламна та непоборна нація.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»
  • Про реорганізацію КП «Київміськрозвиток» шляхом приєднання до КО «Київзеленбуд»