Депутати Київської міської ради нагородили 21 медичного працівника з нагоди професійного свята

Tool items

З нагоди Дня медичного працівника депутати Київської міської ради, члени постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики привітали та відзначили подяками лікарів та керівників комунальних закладів охорони здоров’я міста Києва.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марини Порошенко, з перших днів війни медичні працівники на власному фронті борються за життя та здоров’я цивільних і військових, які постраждали від військової агресії росії.

«Медичних працівників часто називають янголами-охоронцями, останні чотири місяці вони справді воїни світла, які щоденно працюють на передовій боротьби з окупантами. Пліч-о-пліч з лікарями, попри труднощі, ризик та втому стоять медичні сестри, акушери, лаборанти та молодший медичний персонал. Щохвилини в лікарнях, амбулаторіях, мобільних бригадах, польових шпиталях та, навіть, бомбосховищах вони рятують життя українців. Кожен з нас надзвичайно вдячний медикам, які незважаючи ні на що, продовжують бути вірними присязі Гіппократа – лікувати хворих, рятувати поранених, допомагати прийти на цей світ маленьким українцям. Це саме те, що наближає нашу перемогу, оскільки кожен віддано, професійно та щиро виконує свою роботу», – зазначила Марина Порошенко.

Депутатка додала, що члени постійної комісії, депутати Київської міської ради Юлія Уласик, Ярина Ар’єва, Олександр Лінчевський, Олеся Пинзеник, Наталія Берікашвілі, Богдана Тимощук, Вадим Іванченко надали кандидатів для нагородження. Загалом було сформовано список, який включає 21 медичного працівника, зокрема дехто з них наразі перебуває на лінії фронту та рятує бійців на передовій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»
  • Про реорганізацію КП «Київміськрозвиток» шляхом приєднання до КО «Київзеленбуд»