Депутати Київської міської ради передали гуманітарну допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Tool items

Депутати Київської міської ради Олена Говорова та Георгій Зантарая передали гуманітарну допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які наразі навчаються в Фаховому коледжі інженерії та управління Національного авіаційного університету.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Олена Говорова, до нас звернулись представники Національного авіаційного університету з проханням надати гуманітарну допомогу їх учням, які належать до малозахищених категорій населення.

«Війна торкнулась кожного з нас, і особливо вона вплинула на життя дітей. Ми маємо допомогти та захистити юних українців. Особливої підтримки потребують діти, які втратили батьківську турботу та свої родини. Важливо зберегти здорове майбутнє нашої нації та створити комфортні умови для навчання та розвитку молоді. Спільно з колегами, на запит керівництва закладу освіти, сформували та передали продуктові набори та комплекти спортивного одягу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Допомогу отримали близько 40 студентів, які навчаються в Фаховому коледжі інженерії та управління Національного авіаційного університету», – наголосила Олена Говорова.

Депутатка додала, що за час свого існування коледж став одним із провідних освітніх закладів України, під час навчання у якому особлива увага приділяється спортивній підготовці та формуванню здорового способу життя студентської молоді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь