Депутати Київської міської ради спільно з благодійним фондом доставили дві карети швидкої допомоги до військового шпиталю

Tool items

Депутат Київської міської ради Вадим Іванченко спільно з благодійним фондом доставив дві карети швидкої допомоги до військового шпиталю.

За словами Вадима Іванченка, спецавтомобілі будуть евакуювати хворих, травмованих і поранених військовослужбовців до шпиталю.

«Необхідно забезпечувати медиків першочерговим устаткуванням та спецобладнанням для того, щоб вони мали змогу надавати невідкладну кваліфіковану медичну допомогу постраждалим. Спільно з БФ «Рідне місто моє» Ігоря Лисова вже передали дві карети швидкої допомоги до військового шпиталю, і невдовзі доставимо до медичного закладу ще два автомобілі. Медичні бригади будуть використовувати карети швидкої допомоги задля порятунку поранених бійців, які самовіддано борються з ворогом. Кожен з нас впевнений в перемозі української армії. Я щиро дякую захисникам та медикам, які на власних фронтах протистоять окупантам та боронять Україну», – зазначив депутат.

Вадим Іванченко додав, що з перших днів війни наша команда налагодила співпрацю з партнерами та благодійними організаціями з метою безперебійного та комплексного надання гуманітарної допомоги цивільним та військовим.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»
  • Про реорганізацію КП «Київміськрозвиток» шляхом приєднання до КО «Київзеленбуд»