Депутати Київської міської ради спільно з волонтерами виготовили 500 окопних свічок та 250 оберегів-мотанок для Збройних Сил України

Tool items

З нагоди Дня молоді депутати Київської міської ради Марина Порошенко та Дінара Габібуллаєва спільно з волонтерами виготовили 500 окопних свічок та 250 оберегів-мотанок для Збройних Сил України.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Марина Порошенко, спільно з молодими українцями долучились до всеукраїнської ініціативи «ТУТ.line».

«Ці свічки можуть горіти, давати тепло та світло протягом багатьох годин у дощову та вітряну погоду. Крім цього, на них в окопі можна розігрівати їжу та кип’ятити воду, тому окопні свічки необхідні військовим на передовій. У воєнний час щоденно пліч-о-пліч продовжуємо працювати задля перемоги. Це надихає і сповнює вірою в те, що з такою молоддю ми не лише переможемо, а й відбудуємо сучасну, демократичну та правову Україну», – розповіла Марина Порошенко.

За словами депутатки Київської міської ради Дінари Габібуллаєвої, волонтерський проєкт «ТУТ.line» надалі будуть реалізовувати в багатьох містах України.

«У рамках всеукраїнської ініціативи спільно з колегами та активними представниками молоді власноруч виготовили 500 окопних свічок та 250 оберегів. Невдовзі їх буде відправлено до Миколаївської та Херсонської областей, а також на східний напрямок фронту. Дякую молодим людям, які долучились до ініціативи та щоденно допомагають цивільним та військовим. Спільно ми консолідуємо зусилля та організовуємо соціальні та волонтерські заходи, а також благодійні ініціативи задля підтримки ЗСУ», – додала Дінара Габібуллаєва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про схвалення Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій у місті Києві
  • Про реорганізацію Київського міського Палацу ветеранів шляхом приєднання до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30 квітня 2021 року №317 укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА РЕНОВАЦІЯ» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземними паркінгами на вул. Джона Маккейна
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану