Депутати Київської міської ради врегулювали питання сплати земельного податку для підприємств оборонно-промислового комплексу

Tool items

Депутати Київської міської ради встановили 100% знижку на сплату земельного податку підприємствам, які входять до ДК «Укроборонпром».

Таке рішення було прийнято 23 червня на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів.

За словами депутата Київської міської ради, ініціатора проєкту рішення Ігоря Опадчого, в умовах повномасштабної збройної агресії російської федерації необхідно забезпечувати стабільну діяльність підприємств оборонно-промислового комплексу.

«Це рішення напрацьовано спільно з представниками ДК «Укроборонпром» та було підтримано усіма фракціями Київської міської ради. Таким чином, завдяки цьому рішенню десятки мільйонів гривень, які сплачувались концерном за оренду землі в Києві будуть направлені на потреби військової промисловості. Тим більше, що деякі підприємства «Укроборонпрому» зазнали руйнувань від ударів агресора», – зазначив Ігор Опадчий.

Депутат додав, що необхідно посилювати оборонно-промисловий комплекс України та підвищувати обороноздатність держави в умовах російсько-української війни, тому прийнято рішення для підприємств ДК «Укроборонпром» встановити пільги на сплату земельного податку в розмірі 100%.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»