Для батальйонів територіальної оборони та військових спецпідрозділів депутати Київської міської ради доставляють амуніцію та необхідне спорядження

Tool items

Для батальйонів територіальної оборони та військових спецпідрозділів депутати Київської міської ради доставляють амуніцію та необхідне спорядження з метою підвищення їх обороноздатності та захисту від ворога.

За словами депутата Київської міської ради Олександра Тимченка, з перших днів війни дехто з працівників моєї громадської приймальні зі зброєю в руках пішли захищати нашу державу від ворога. Водночас до нас долучились десятки волонтерів, і вже третій місяць поспіль спільними зусиллями закупляємо та доставляємо медикаменти, амуніцію для захисників та захисниць нашої країни, а також плетемо маскувальні сітки.

«Наше життя від початку повномасштабного військового вторгнення росії на територію України кардинально змінилось, оскільки постало багато нових викликів, які необхідно максимально швидко вирішувати. Зараз кожен веде боротьбу на своєму фронті, для мене – це волонтерська діяльність, оскільки тут я максимально ефективний. Нещодавно завдяки допомозі американських партнерів доставили 40 захисних шоломів для бійців 127 батальйону територіальної оборони міста Києва, а також кілька тижнів тому передали шоломи та дрони для 130 батальйону. Завдяки співпраці з міжнародними партнерами та нашими небайдужими громадянами ми доставляємо допомогу для батальйонів тероборони, бригад ЗСУ та цивільним, які постраждали від тимчасової окупації ворогом. Зокрема надсилаємо їм амуніцію, засоби тактичної та цивільної медицини, десятки маскувальних сіток, засоби зв'язку, елементи живлення, засоби особистої гігієни та продукти харчування. Ми чітко слідкуємо за тим, щоб допомога була ефективною та потрапляла саме в ті місця, де вона критично необхідна. Кожен з нас вірить в українську перемогу та щоденно працює над тим, щоб наші добровольці та військовослужбовці мали все необхідне обладнання для боротьби з окупантом. Разом переможемо ворога», – зазначив Олександр Тимченко.

Депутат додав, що також протягом минулого тижня наші турботливі волонтери та волонтерки сплели 221 кв. м. маскувальної сітки. Камуфляжне покриття вже доставлено до двох батальйонів територіальної оборони та спецпідрозділу морської піхоти.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)