До Дня туризму для юних мандрівників проведуть екскурсію Пейзажною алеєю

Tool items

До Дня туризму для юних мандрівників проведуть екскурсію Пейзажною алеєю. Ініціаторами екскурсії є Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації спільно з КНП «Київський центр розвитку туризму». 

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марина Радова, Пейзажна алея – одне з найпопулярніших місць серед киян і гостей столиці, оскільки унікальні казкові скульптури приваблюють не лише дітей, а й дорослих. 

«Під час екскурсії юні мандрівники дізнаються історію та особливості створення Пейзажної алеї. Діти матимуть можливість намалювати картинку Маленькому принцу, посміхнутись Алісі із Країни див, погойдатись на лаві-гойдалці та посидіти на «даху старовинного замку». Також учасники почують багато різних містичних легенд про цю місцевість», – розповіла Марина Радова. 

Начальниця Управління туризму та промоцій КМДА додала, що батьки юних мандрівників зможуть насолодитись краєвидами на історичний Поділ, які відкриваються з Пейзажної алеї. 

Екскурсія відбудеться 27 вересня (початок об 11:00). Збір біля Національного музею історії України за адресою: вул. Володимирська, 2. 

Для участі обов'язкова реєстрація за телефоном: (044) 278-48-64.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)