До Дня захисників і захисниць України у столиці покажуть кінострічку «Тримай біля серця»

Tool items

До Дня захисників і захисниць України у столиці покажуть кінострічку «Тримай біля серця». 

Як зазначили в КП «Київкінофільм», зйомки фільму пройшли у Вінниці та на військовому полігоні підрозділу «Ягуар» у місті Калинівка Вінницької області.  

«Фільм розповідає про події 2014 року на сході України. Колишній військовий Сергій Вітрук не може знайти душевного спокою, оскільки робота не приносить задоволення, а з дружиною немає порозуміння, одна радість – дочка Зорянка. А тут іще події на сході – антитерористична операція. Загибель колеги стає останньою краплею та Сергій вирішує добровільно повернутись в армію. Його підрозділ потрапляє в оточення і саме там відбувається несподівана зустріч, яка змінює життя героя», – розповіли в КП «Київкінофільм». 

Розклад кінопоказів:  

14 жовтня 

– у кінотеатрі «Старт» (початок о 17:00). Вхід вільний;           

– у кінотеатрі «Флоренція» (початок о 17:00). Вхід вільний; 

– у кінотеатрі «Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка» (початок о 17:00). Вхід вільний; 

– у кінотеатрі «Лейпциг» (початок о 17:00). Після перегляду фільму зустріч із творчою групою. Вхід вільний. 

15 жовтня 

– у кінотеатрі «Ліра» (початок о 15:00). Після перегляду фільму зустріч із творчою групою. Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження «Міська цільова програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Києва під час підготовки опалювального сезону 2022/2023»
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бондаренка Володимира Володимировича
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)