Фотовиставка «Київ – незламне серце Європи», що ілюструє вплив війни на українську столицю, експонується в Единбурзькому музеї

Tool items

В Единбурзькому музеї відкрилася виставка «Київ – незламне серце Європи», що ілюструє вплив війни на повсякденне життя людей в Україні. Фотовиставка складається з 32 зображень Києва й прилеглих міст, які зазнали руйнувань під час війни. Про це повідомила депутатка Київради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха.

«Ця виставка – важливе нагадування всьому світу про жахливу ціну протиправної війни росії проти України. Фотографії, що ілюструють руйнівні наслідки російської агресії в Києві та передмісті, вже побачили у Празі, Любліні, Берліні та інших світових містах. Маємо об’єднувати зусилля для нашої спільної перемоги. Дякуємо Единбургу за солідарність з Україною та за можливість показати його жителям правду про жорстоку війну в центрі Європи», – зазначила Вікторія Муха.

Виставку українських фотографів створено Департаментом суспільних комунікацій КМДА. До прибуття в Единбург вона експонувалася в Празі, Гіссені, Парижі, Мехіко та Берліні та багатьох інших містах.

Фотовиставка працюватиме до 12 листопада 2023 року. Вхід вільний.

Нагадаємо, що понад 35 років столиця Шотландії Единбург є містом-побратимом Києва. У березні 2022 року міська влада Единбурга одноголосно прийняла рішення про присудження меру Києва Віталію Кличку почесної нагороди «Свобода Міста» на знак визнання героїчної підтримки громадян – мешканців міста та боротьби з незаконним вторгненням в Україну російського загарбника.

«Я сподіваюся, що це рішення демонструє нашу абсолютну солідарність і захоплення людьми Києва та України, які буквально взяли до рук зброю, захищаючи свою країну від цього незаконного та смертоносного вторгнення путінських сил, і я дуже сподіваюся, що одного дня Віталій Кличко зможе отримати цю нагороду особисто», – голова міської ради Единбурга Адам Маквей.

«Свобода міста» («Freedom of the City») – найпрестижніша нагорода від Ради Единбурга, традиція присудження якої сягає понад 560 років. Вона призначається особам, які відзначилися своєю працею чи зусиллями.

Джерело фото: Міська Рада Единбурга.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 року № 953 «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану» та ведення суспільного діалогу
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.12.2018р. № 242/6293 «Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій на проспекті Перемоги, №73-а у Святошинському районі м. Києва»
  • Про зміну найменування Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:62:033:0024) комунальної власності територіальної громади міста Києва для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Кіото, 5-9 у Деснянському
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:79:364:0067) для будівництва житлового комплексу з об’єктами культурно-побутового, соціального призначення у кварталі, обмеженому вулицями Степана Рудницького, Самійла Кішки, Юлії Здановської, Композитора Мейтуса у Голосіївському
  • Про відмову громадянину Медведєву Богдану Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вешенському, 53 у Деснянському районі міста Києва (469012920)