Григорій Маленко: Ми дякуємо добровольцям та військовослужбовцям, які ціною власного життя боронять нашу державу від країни-агресора

Tool items

Депутатський корпус Київської міської ради висловлює подякую добровольцям та військовослужбовцям, які ціною власного життя захищають нашу державу від країни-агресора.

Про це сьогодні, 23 лютого, зазначив депутат Київської міської ради Григорій Маленко під час пленарного засідання II сесії Київської міської ради IX скликання.

За словами Григорія Маленка, ворожі війська зараз скупчуються біля державного кордону України. Російська Федерація намагається нав'язати власні переконання та окупувати незалежну, європейську державу.

«Ми дякуємо всім добровольцям та військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність та суверенітет України. Депутати Київської міської ради вступають до лав Територіальної оборони міста Києва і спільно з громадськістю готові відстоювати демократію та верховенство права. Ми консолідуємо зусилля поза політичними амбіціями. Давайте кожного дня думати про Україну та її майбутнє, а не про павутину брехні, яка триває вже довше аніж Леонід Брежнєв керує уламком Радянського Союзу», – зазначив Григорій Маленко.

Депутат наголосив, що український народ єдиний та непохитний перед агресором.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про схвалення Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій у місті Києві
  • Про реорганізацію Київського міського Палацу ветеранів шляхом приєднання до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30 квітня 2021 року №317 укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА РЕНОВАЦІЯ» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземними паркінгами на вул. Джона Маккейна
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану