Кияни та гості міста продовжують досліджувати гастрономічні традиції столиці

Tool items

Кияни та гості столиці 25 вересня відвідали туристичний маршрут «Київ гастрономічний». Екскурсію розроблено Управлінням туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації спільно з КНП «Київський центр розвитку туризму».  

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марина Радова, маршрут «Київ гастрономічний» – це про смачні страви та напої, які вже встали місцевим брендом столиці. 

«Під час екскурсії учасники дізнались особливості київської кухні та найвідоміших страв, які є візитівкою столиці не лише в Україні, але й у всьому світі. Незмінний гід Владислав Белан розповів багато цікавого про котлету по-київськи, київський торт, перепічку, каву та багато інших смаколиків, які вважаються фірмовими стравами столиці», – розповіла Марина Радова.  

Начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації додала, що маршрут розроблений відповідно до умов воєнного стану, тому в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії можуть безперешкодно пройти в укриття, які розташовані неподалік.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у