Київ та Торонто святкують 30-річчя побратимства: Костел Святого Миколая підсвітили кольорами прапора міста Торонто

Tool items

Із нагоди святкування 30-ї річниці міжнародної співпраці Києва і Торонто у ніч із 29 на 30 липня Костел Святого Миколая підсвітили кольорами прапора міста Торонто.

А знак міста Торонто (Toronto sign) перед будівлею Міської ради Торонто на честь 30-ї річниці побратимства підсвітили у синьо-жовті кольори.

До ювілею Київський міський голова Віталій Кличко та мер міста Торонто Джон Торі обмінялися постами у Twitter та офіційними вітальними листами.

«Місто Торонто із радістю святкує 30 річницю Договору дружби з Києвом. З 1991 року ми сприяємо зміцненню зв’язків між нашими мешканцями та підприємствами у дусі взаємоповаги та співпраці. Я розраховую на продовження нашого важливого партнерства у його четвертій декаді», – ідеться у привітанні мера міста Торонто Джона Торі до ювілею.

Варто зазначити, що протягом трьох десятиліть дружби між Києвом та Торонто постійно підтримувалися міцні побратимські зв’язки. Численні обміни делегаціями та спільні проєкти дозволили покращити наявні та перейняти перспективні практики міського управління. Навіть під час епідемії коронавірусу співпраця не припинилася, а продовжується в онлайн-режимі.

Довідка. Київ та Торонто урочисто підписали Договір дружби незадовго до проголошення незалежності України 29 липня 1991 року. Тоді, під час розпаду СРСР та початку процесів демократичних перетворень, Київ та Торонто домовилися співпрацювати задля вищого рівня життя своїх жителів, просування свободи і демократії, сприяння економічному розвиткові, залучення громадян до управління містом. Підписання угоди про побратимство, а отже і визнання громадою Торонто, що Україна може змінитися, і що саме Київ стане центром цих змін, були сигналом для всього західного світу. Не останню роль це відіграло також у тому, що 2 грудня 1991 року Канада першою з держав західного блоку визнала Україну незалежною державою.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та належного фінансування виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13.05.2021 № 952/993 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 11.04.2005 року № 72-6-00265 (зареєстровано в реєстрі за № 267), укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «МОНАРХ» для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного закладу по вул. Уманська, 8-12 у Солом’янському районі м. Києва
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування стадіону спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови на вул. Княжий