Київ та Вроцлав розробляють дорожню карту співпраці

Tool items

Делегація Київської міської ради знаходиться з робочим візитом у місті Вроцлав (Польща). Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко зустрівся з головою ради міста Вроцлав Сергієм Кмечиком та представниками місцевого муніципалітету.

Як зазначив Володимир Бондаренко, наші міста на цьому тижні офіційно стали містами-побратимами задля укріплення міжмуніципальної співпраці.

«Наразі на виконання підписаної угоди про побратимство між двома нашими містами розробляємо дорожню карту співпраці. Вона надважлива, і буде стосуватись культури, освіти, транспорту, екології та інших сфер життєдіяльності міст. Наші міста офіційно стали містами-побратимами. Проте наше побратимство почалось не вчора, а з першого дня повномасштабної агресії росії, коли Польща та польські міста стали надійною опорою України та українців. З першого дня війни Польща надала нам надзвичайно потрібну та своєчасну допомогу. На сьогодні у Вроцлаві перебувають понад 150 тисяч вимушених переселенців з України. Зокрема, 80 тисяч дітей. Я вдячний Польщі за колосальну допомогу, яку отримує Україна. За підтримку Києва у всіх сферах життєдіяльності», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що також київська делегація зустрілась з представниками благодійної організації «Fundacja Ukraina», яка разом з іншими опікується Українським домом у Вроцлаві, задля обговорення питання співпраці та допомоги українцям, перш за все, у сфері освіти.

Нагадаємо, Київ підписав угоду про співробітництво з польським містом Вроцлавом.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь