Київрада затвердила Міську цільову програму з питань цивільного захисту столиці

Tool items

Київська міська рада затвердила Міську цільову програму забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024-2025 роки. Метою програми є підвищення соціально-гарантованого рівня захисту киян і гостей столиці, об’єктів і території міста від наслідків надзвичайних ситуацій.

Як повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА, враховуючи тривалу збройну агресію російської федерації проти України, для підвищення рівня цивільного захисту міста лишається нагальна потреба розвитку територіальної підсистеми Києва Єдиної державної системи цивільного захисту – для її готовності до дій за призначенням. Актуальність проблеми зумовлена, зокрема, можливим зростанням матеріальної шкоди, яка може бути завдана.

Заходи, передбачені програмою, спрямовані на запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного і природного характеру, захист населення і територій Києва в разі їх виникнення; пожежну безпеку; технічне переоснащення, перспективний і соціальний розвиток комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку».

Серед іншого, Програмою заплановано модернізацію існуючої системи оповіщення, що дозволить збільшити область покриття з урахуванням сучасної забудови, інфраструктури та акустичних показників.

Також Програмою передбачено придбання сучасних та ремонт існуючих пожежних автодрабин, аварійно-рятувальних автомобілів, пожежної техніки і транспортних засобів, а також будівництво пожежного депо в Деснянському районі м. Києва.

Для комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» (КАРС) планується придбання нової автомобільної техніки та спорядження, адже наявні техніка та спорядження під час експлуатації вичерпують свій ресурс і потребують заміни. Також заплановано створення базового лівобережного загону КАРС, що дозволить знизити час реагування на надзвичайні ситуації до 10-15 хвилин.

Важливо, що серед заходів Програми є і забезпечення територіальних формувань і територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва