Київська міська рада перенаправила до Державного бюджету України 701,6 млн грн для оборонних потреб

Tool items

У Київській міській раді внесли зміни до бюджету міста Києва згідно з якими до Державного бюджету України було спрямовано 701,6 млн задля стабілізації енергетичної та теплової інфраструктури, підприємств транспорту. 

Таке рішення було прийнято більшістю депутатів сьогодні, 25 лютого, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, надзвичайний воєнний стан в Україні потребує невідкладних дій. 

«Депутатський корпус Київської міської ради працює злагоджено задля стабілізації критично важливої інфраструктури для життєдіяльності країни. Ми, український народ, єдині, згуртовані та сильні. Сьогодні всі гілки влади працюють як єдиний механізм, адже державна в нас одна і народ ми один. Міська влада перенаправила з бюджету міста Києва 701,6 млн грн до Державного бюджету України», – зазначив Володимир Бондаренко. 

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що українці разом і до кінця, кожен крок спрямований на захист нашої держави – це військова допомога, збереження інфраструктури та транспортного сполучення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про схвалення Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій у місті Києві
  • Про реорганізацію Київського міського Палацу ветеранів шляхом приєднання до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30 квітня 2021 року №317 укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА РЕНОВАЦІЯ» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземними паркінгами на вул. Джона Маккейна
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану