Київська міська рада підтримала створення понад 300 гектарів парків, скверів та зелених зон

Tool items

З початку року депутатський корпус Київської міської ради вже підтримав створення понад 300 гектарів парків, скверів та зелених зон з метою збереження статусу європейської зеленої столиці.

Про це повідомив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв в інтерв’ю виданню «Вечірній Київ».

За словами депутата, для забезпечення майбутнього облаштування, належного стану та комплексного догляду територій майбутні зелені зони передають у постійне користування КО «Київзеленбуд» та районним комунальним підприємствам по утриманню зелених насаджень.

«На кожному засіданні постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин ми розглядаємо виділення земельних ділянок для створення нових зелених просторів. Навесні було проведено два історичних засідання Київської міської ради, де ми проголосували за надання понад 200 гектарів територій для облаштування нових зелених зон, та продовжуємо підтримувати такі проєкти рішень. Також це допоможе унеможливити забудову територій. Але, якщо при будівництві інвестор зазіхає на зелену зону, то цим вже займатимуться контролюючі органи», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що зелені зони – це «легені» нашого міста, тому дуже необхідно перетворювати занедбані ділянки у сучасні зелені простори для дозвілля киян та гостей міста.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)