Київський іподром присвятить кінні перегони містам-героям України

Tool items

Київський іподром 26 червня запрошує киян та гостей міста відвідати кінні перегони, які будуть присвячені містам-героям України.

Як зазначили в КП «Київський іподром», з перших днів війни підприємство працює у штатному режимі, співробітники були поруч з конями та слідкували за їх станом здоров'я. 

«У цей складний воєнний час Київський іподром відновив роботу та організовує кінні перегони, які безоплатно можуть переглянути всі охочі. Цієї неділі ми запрошуємо киян та гостей міста відвідати шість заїздів коней рисистих порід, у змаганнях візьмуть участь 36 тварин. Наша команда вирішила проводити сімейні заходи, тому окрім самих заїздів на території буде організовано конкурси для дітей та заохочувальні лотереї. Коні є благородними та витривалими тваринами, тому в цей час повномасштабної війни ми вирішили присвятити їх заїзди містам-героям України. Кожен з нас віддає шану величним містам, в яких люди згуртувались та підтримують один одного. Разом ми сила, оскільки ворог в нас один, і нам є заради чого боротись. Також під час заходу всі охочі зможуть долучитись до збору коштів для допомоги ЗСУ», – розповіли в КП «Київський іподром».

Захід відбудеться на території Київського іподрому (проспект Академіка Глушкова, 10). Початок о 13:00. Вхід вільний.

У КП «Київський іподром» додали, що для безпеки за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого укриття.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»