Леся Петрівська: Доступність – один із пріоритетних напрямів розвитку Києва

Tool items

Загалом в Україні – близько трьох мільйонів людей з інвалідністю, а це – більше 6% населення. Щороку ці цифри збільшуються. У Міжнародний день осіб з інвалідністю, який відзначається сьогодні, 03 грудня, світ ще раз привертає увагу суспільства до їх прав та інтересів.

Про це зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська.

За словами Лесі Петрівської, потреби людей з інвалідністю нічим не відрізняються від потреб кожного із нас, однак їм щодня доводиться докладати максимальних зусиль, щоб відстоювати себе та своє право на повноцінне незалежне життя.

«У Києві поступово реалізуються проєкти, які роблять наше місто доступнішим. Втім усі розуміють, щоб назвати столицю комфортною для життя людей з інвалідністю, нам доведеться пройти ще довгий та складний шлях. Але я вірю, що це реально, адже у нас є все для ефективної роботи, а саме: сприяння міської влади впроваджувати зміни, підтримка Київського міського голови Віталія Кличка, депутатського корпусу, готовність до співпраці від потужного громадського сектору та розуміння необхідності змін від суспільства. Спільно ми зможемо налагодити механізми та вибудувати роботу з забезпечення прав осіб з інвалідністю у столиці», – зазначила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що в Києві понад 160 тисяч людей з інвалідністю, з яких майже 12 тисяч – діти.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)