Марина Порошенко: Київ – лідер у проведенні кампанії з вакцинації

Tool items

Круглий стіл «Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти Covid-19 згідно з Дорожньою картою та їх виконання в Україні» відбувся 23 листопада у Київській міській раді.

Під час круглого столу було обговорено питання щодо поширення правдивої інформації про вакцини від коронавірусу, популяризації вакцинації та охоплення якнайширшого кола громадян щепленнями від Covid-19. На заході були присутні депутати Київської міської ради, представники Київської міської державної адміністрації та громадських організацій.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марини Порошенко, багато європейських країн знову посилюють карантинні обмеження та переконують, що кожна нова хвиля епідемії відбувається через те, що рівень вакцинації є недостатнім.

«В Україні повністю вакцинованими є лише близько 24% громадян, а для подолання епідемії цей показник має бути вище 70%. Саме завдяки такому рівню вакцинації вже було подолано не одну епідемію у світі. Приємно, що сьогодні всі експерти відзначили лідерство столиці у проведенні кампанії з вакцинації. Наразі у Києві розгорнуто 150 пунктів щеплень, працюють 63 мобільні бригади та понад 50 пунктів масової вакцинації. Медики столиці вже провели 2 868 470 щеплень і продовжують активно працювати. Тому важливо вакцинуватись, оскільки це відповідальність не тільки за своє здоров'я, а й за здоров'я та життя нашого оточення», – зазначила Марина Порошенко.

Депутатка додала, що окрім створення широкої мережі пунктів вакцинації, надзвичайно важливо вибудувати якісну комунікативну кампанію і не допускати поширення фейкової інформації про вакцини. Необхідно донести правдиву інформацію якомога більшій кількості громадян і переконати їх вакцинуватися.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)