Марина Порошенко: У Києві відкрили першу в Україні кімнату, дружню до опитування дітей

Tool items

У Дарницькому районі на базі Центру сім’ї відкрили заклад, у якому працюватиме перша в Києві кімната, дружня до опитування дітей, де за методикою «зеленої кімнати» проводитимуть опитування дітей, які стали свідками домашнього насильства. Це перший заклад саме такого типу не тільки у столиці, а й в Україні. 

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко на своїй сторінці у мережі Facebook.

За словами Марини Порошенко, одним із важливих аспектів роботи центру буде допомога поліції у з’ясуванні обставин та деталей злочинних дій проти дітей.

«Щоб правильно провести опитування та повторно не травмувати дитину, у центрі відбуватимуться сеанси одночасної роботи психологів та поліції. Коли в одному приміщенні з дитиною працює психолог, а в сусідній кімнаті, за непрозорим склом, – співробітник поліції через спеціальні засоби зв’язку корегує питання, які необхідно пропрацювати з дитиною і, які є важливими для слідства. Записи цих сеансів можна використовувати в суді без повторного допиту дитини, з метою уникнути психічних травм та додаткового стресу», – розповіла депутатка.

Марина Порошенко додала, що створення мережі закладів із надання дітям уразливих категорій послуги екстреного кризового втручання за методикою «зелена кімната» ще на крок наблизить Київ до кращих європейських столиць в питаннях надання соціальних послуг.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про відмову громадянину Каракічи Володимиру Юрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Провідницькій у Солом'янському районі міста Києва (390176836)
  • Про відмову громадянину Рожкову Роману Валерійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в Оболонському районі міста Києва (545801737)
  • Про відмову громадянину Литвиненку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Підлісній у Святошинському районі міста Києва (360101901)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАРІНВЕСТСІТІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва багатофункціонального комплексу на вул. Саперно-Слобідській, 18-В у Голосіївському районі міста Києва (587601169)
  • Про відмову громадянці Сидорі Анастасії Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства у пров. 5-му Садовому, 36 у Деснянському районі міста Києва (370147965)