Мешканці та гості міста продовжують вивчати історію столиці завдяки туристичним маршрутам «Київ історичний» та «Київ хрещатий»

Tool items

Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації спільно з КП «Київський міський туристично-інформаційний центр» продовжують проводити безкоштовні прогулянки містом. Мешканці та гості столиці 02 та 03 липня відвідали екскурсійні маршрути «Київ історичний» та «Київ хрещатий». 

За словами начальниці Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марини Радової, під час екскурсій учасники ознайомились з багатовіковою історією стародавнього Києва, дізнались імена важливих постатей, які створювали та будували столицю впродовж багатьох століть. 

«Маршрут «Київ історичний» відзначився духом прадавності, який відчули учасники, гуляючи площами столиці, – Софіївською, Контрактовою, Поштовою, Михайлівською. «Київ хрещатий» запам'ятався величністю Андріївської церкви, історичним духом парку «Володимирська гірка» та найголовнішою вулицею не лише Києва, а й всієї країни, – вулицею Хрещатик. Обидва маршрути були розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому для безпеки учасників екскурсії містом на маршруті передбачені укриття, якими можна скористатись за потреби», – розповіла Марина Радова.  

Начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації додала, що і надалі екскурсії матимуть систематичний характер, тому усі охочі зможуть долучитись та пізнати Київ, як історичний та культурний центр Європи.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»