Мешканцям Печерського району пропонують долучитись до обговорення проєкту скверу по вулиці Фортечний тупик

Tool items

Мешканцям Печерського району пропонують долучитись до обговорення проєкту скверу по вулиці Фортечний тупик.

За словами депутатки Київської міської ради Зої Ярош, під час реалізації громадських ініціатив важливо залучати до обговорення мешканців міста задля облаштування максимально комфортного середовища для киян і гостей столиці.

«Територія майбутнього скверу розташована біля пам’ятки архітектури «Вали і рови Васильківського укріплення Київської фортеці». Необхідно створити сквер для киян та унеможливити незаконну забудову ділянки, яка розташована в Центральному історичному ареалі столиці по вулиці Фортечний тупик та входить в межі охоронної зони культурної спадщини національного значення. Наразі було презентовано перші ескізи концепції майбутнього скверу для обговорення. Для нас важливо врахувати ідеї та пропозиції мешканців району на етапі планування, щоб потім узгодити можливість їх реалізації з представниками КО «Київзеленбуд» та якомога швидше приступити до облаштування скверу», – розповіла Зоя Ярош.  

Депутатка додала, остаточна концепція облаштування скверу на Фортечному тупику буде затверджена за участі громади Печерського району.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»