На території парку «Муромець» з'являться два нових спортивних поля

Tool items

У Деснянському районі в парку «Муромець» облаштовують бейсбольне та футбольне поля.

За словами голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитра Ратнікова, необхідно підтримувати ініціативу з розвитку спортивної інфраструктури міста, зокрема за рахунок створення інноваційних об'єктів, які сприятимуть розвитку сфери спорту в Києві та формуванню спортивної культури серед молодого покоління.

«На території парку «Муромець» з’являться одразу два нових сучасних поля. Бейсбольне поле стане найбільшим в Україні. Ми сподіваємось, що в майбутньому на його базі зможуть проводитись міжнародні змагання. Футбольне поле буде відповідати стандартам Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА). Воно матиме розмір 105 на 68 метрів. Таким чином, ми прагнемо заохочувати молодь до спортивного виховання та покращувати ситуацію в галузі спорту у столиці», – зазначив Дмитро Ратніков.

Дмитро Ратніков додав, що влада району завжди докладатиме максимум зусиль, щоб спортивні об’єкти в Деснянському районі відповідали найвищим світовим стандартам.

Довідка. Парк «Муромець» знаходиться в Деснянському районі Києва на Трухановому острові та на острові Муромець. Площа парку становить 219,4 га. Його було закладено у 1972 році в урочищі Чорторий під назвою парк «Дружби народів», який було перейменовано 22 лютого 2018 року відповідно до сучасної назви.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)