На відновлення й підвищення енергетичної стійкості столиці спрямували додаткові 285 млн грн

Tool items

Додаткові 285 млн грн спрямували на забезпечення безперебійної роботи об’єктів міського господарства в умовах дефіциту потужності в енергосистемі. Відповідні зміни до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки ухвалили депутати Київради під час сьогоднішнього засідання.

Ці кошти спрямують на впровадження частотного регулювання на насосних станціях для забезпечення їхньої безперебійної роботи. Крім того, збільшується фінансування виконання робіт на каналізаційних колекторах для попередження аварійних ситуацій. Для цього з бюджету міста спрямують додаткові 79,1 млн грн.

Понад 30 млн грн виділяють на відновлення закладів освіти, соціального захисту і об’єктів житлового фонду, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф проти України.

На капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні № 12 додатково спрямовується 40 млн грн. А на капітальний ремонт приміщень та інженерних мереж Київської школи вищої спортивної майстерності – 11,2 млн грн.

Також 47,6 млн грн виділять на капітальні ремонти житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури.

Загалом асигнування на капітальні вкладення та капітальні ремонти за Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки на цей рік збільшено на 505 млн грн.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України №11161 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та державний реєстр майна,
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
  • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
  • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
  • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
  • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва