Організація міст всесвітньої спадщини приймає Київ як повноважного члена світової команди

Tool items

Організація міст світової спадщини (OWHC) приймає Київ як повноважного члена світової команди, аби зберегти культурну спадщину України, яка через військову агресію РФ перебуває під загрозою. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Організація міст всесвітньої спадщини може допомогти у збереженні та відновленні української спадщини під час руйнівної російської агресії. Адже однією із цілей Організації є обмін інформацією і досвідом збереження та управління міською спадщиною. Це та допомога, яка зараз потрібна Києву для збереження культурного надбання міста. Водночас цінний досвід України у відновленні культурної спадщини стане у пригоді членам організації й може стати поштовхом до пошуку оперативних ініціатив зі збереження історичних надбань людства», – сказав Микола Поворозник.

Зауважимо, що серед членів OWCH великі міста-учасники, такі як: Амстердам (Королівство Нідерланди), Берлін (Федеративна Республіка Німеччина), Берн (Швейцарська Конфедерація), Варшава (Республіка Польща), Единбург (Об’єднане Королівство), Квебек (Канада), Страсбург (Французька Республіка). Також членом організації є українське місто Львів.

Довідка. Створена у 1991 році, після Першого міжнародного симпозіуму міст всесвітньої спадщини, який пройшов у місті Квебек (Канада), Організація міст всесвітньої спадщини (OWCH) була офіційно заснована 8 вересня 1993 року у місті Фес (Марокко). Це є асоціація більш ніж 300 міст, у яких розташовані пам’ятки, внесені до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Штаб-квартира ОМВС розташована у місті Квебек (Канада).

Організація міст всесвітньої спадщини є неприбутковою, неурядовою організацією, що була створена для надання допомоги містам-членам в адаптації та покращенні методів управління, враховуючи особливі вимоги, які висуваються до об’єктів, внесених до Світової спадщини ЮНЕСКО.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)