Озеро Лосине планують оголосити ландшафтним заказником місцевого значення

Tool items

У Деснянському районі столиці планують оголосити ландшафтним заказником місцевого значення озеро Лосине. Площа майбутнього заказника складає 1,1 га. 

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 04 вересня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики. 

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань екологічної політики Дениса Москаля, проєкт рішення розроблено з метою збереження ландшафтного різноманіття та цінного природного комплексу на території Деснянського району. 

«Проєктована територія заказника має велике рекреаційне, кліматичне та естетичне значення. Серед водної рослинності є найменша квіткова рослина України – вольфія безкоренева, а також зустрічаються угрупування сальвінії плавучої, які занесені до Зеленої книги України. З поширених плазунів – болотяна черепаха, яка охороняється згідно з Бернською конвенцією. Статус ландшафтного заказника з чітко визначеними межами дозволить вберегти територію від можливих забудов та іншого небажаного втручання», – зазначив Денис Москаль.  

Депутат додав, що міська влада докладає максимум зусиль задля збереження унікальних природних комплексів, рідкісних представників флори та фауни.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у