Перегони коней рисистих порід у Києві беруть свій початок з 1867 року та тривають до тепер

Tool items

На Київському іподромі 01 жовтня пройдуть змагання коней рисистих порід. Відбудуться п’ять заїздів, у яких візьмуть участь 20 рисаків.

Як зазначили в КП «Київський іподром», історія перегонів коней рисистих порід у Києві веде свій початок з середини 19 століття, коли було засновано Київське товариство випробувань коней.

«Першою локацією рисистих перегонів була місцевість на Лук'янівці, на незабудованій Древлянській площі. Лук'янівський іподром проіснував до кінця 1880 року та був закритий у зв'язку з припиненням діяльності товариства. Втім, уже в 1895 році було затверджено статут Київського товариства кінського бігу. З 1889 року почав працювати іподром на Печерську. Одночасно, починаючи з 1900-х років випробування коней верхових порід проводились на Сирецькому скаковому полі, що було розташоване вздовж Берестейського шосе. Печерський іподром пережив буремні події революцій, світових та громадянських воєн. Останні перегони на ньому відбулись 08 травня 1960 року, після чого за рішенням радянських органів почалась забудова його території. Нинішній Київський іподром розпочав перегони в 1966 році, а 1969 році була відкрита споруда головної трибуни на 3 400 посадкових місць з касовими залами, рестораном та іншими приміщеннями. До тепер, навіть в умовах війни, ми продовжуємо працювати. Щотижня рисаки виходять на старт, звучить іподромний дзвін, а наїзники дарують глядачам незабутнє видовище перегонів», – розповіли в КП «Київський іподром».

Захід відбудеться на Київському іподромі (проспект Академіка Глушкова, 10). Початок: о 12:45. Вхід на територію іподрому безоплатний. Задля безпеки за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого укриття (станція метро «Іподром»).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.05.2024 № 471/8437 «Про питання надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва у місті Києві в умовах воєнного стану»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на просп. Валерія Лобановського, 119 у Голосіївському районі міста
  • Про безоплатне прийняття з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва окремого індивідуально визначеного майна
  • Про передачу громадянину Саржицькому Володимиру Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 2-а (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (496273709)
  • Про передачу громадянину Кирилову Павлу Валентиновичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Підбірній, 2 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (392721044)
  • Про передачу громадянину Савінову Володимиру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 3 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (506127465)
  • Про поновлення акціонерному товариству «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди від 18 червня 1999 року № 69-5-00024 для експлуатації та обслуговування будинку відділення № 5394 банку на вул. Вадима Гетьмана, 26-а у Солом'янському районі м. Києва (340576892)