«Плече побратима»: У парку «Муромець» для учасників «Революції Гідності» та ветеранів російсько-української війни пройшов реабілітаційно-спортивний захід

Tool items

У столиці учасники «Революції Гідності» та ветерани російсько-української війни взяли участь у ІІІ психологічно-реабілітаційних зборах «Плече побратима». 

Захід відбувся за підтримки Київської міської державної адміністрації та заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка.  

Як зазначив Володимир Бондаренко, добровольці та військові навіть після важких поранень поступово адаптуються в соціумі – у цьому їм допомагає спорт.

«Необхідно надавати українським захисникам і захисницям комплексну фізичну та психологічну реабілітацію. Учасники «Революції Гідності» та російсько-української війни під час заходу освоїли нові види спорту, серед яких плавання на каяках і серфінг, а також спробувати каністерапію. Усіх їх об’єднує жага до української перемоги та любов до Батьківщини», – зазначив Володимир Бондаренко. 

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що міська влада підтримує громадські ініціативи та соціальні проєкти, які спрямовані на адаптацію та соціалізацію ветеранів війни.

Організаторами зборів виступили: засновниця та координаторка проєкту «Плече побратима», волонтерка, засновниця ГО «Родини Небесної Сотні», президентка БФ «Нове Відродження України» Юлія Цепун; військовий, волонтер Юрій Зозуля; військовий, волонтер, ветеран російсько-української війни Сергій Храпко; військовий, волонтер, засновник БФ «Нове Відродження України» Ярослав Бондаренко; військовий, волонтер, поранений учасник «Революції Гідності» Святослав Бойко; волонтер, засновник ГО «Фонд Інноваційних Оборонних Технологій «Вільне Покоління» Ігор Іванов.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження «Міська цільова програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Києва під час підготовки опалювального сезону 2022/2023»
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бондаренка Володимира Володимировича
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)