Постанова № 154

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

ПОСТАНОВА

«05» жовтня 2015 року                                                                                        №154

18 год. 00 хв.

Про розгляд скарги кандидата у депутати Київської міської ради Костирі І.О.

До Київської міської виборчої комісії 03 жовтня 2015 року надійшла скарга кандидата у депутати Київської міської ради від КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПАРТОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» Костирі Інни Олександрівни на дії Державного управління справами.

Розглянувши скаргу і додані до неї документи, Київська міська виборча комісія встановила наступне:

Суб'єкт звернення із скаргою оскаржує дії органу виконавчої влади.

Відповідно до частини 11 статті 94 Закону України «Про місцеві вибори» рішення, дії чи бездіяльність органів виконавчої влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, закладів та організацій, їх посадових та службових осіб оскаржуються виключно до суду.

Відповідно до частини 11 статті 97 Закону України «Про місцеві вибори», виборча комісія приймає рішення про залишення скарги без розгляду по суті, якщо вона подана до неналежного суб’єкта розгляду скарги.

Враховуючи викладене вище, керуючись п. 20 частини 5 статті 25, частиною 11 статті 94, частиною 11 статті 97, частиною 7 статті 99 Закону України «Про місцеві вибори», Київська міська виборча комісія  п о с т а н о в л я є:

1. Скаргу кандидата у депутати Київської міської ради від КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПАРТОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» Костирі Інни Олександрівни на дії Державного управління справами залишити без розгляду по суті.

2. Копію цієї постанови видати Костирі Інні Олександрівні не пізніше наступного дня після її прийняття.

3. Цю постанову оприлюднити у визначений Київською міською виборчою комісією спосіб.

Голова комісії                                                                             М.Б.Терещенко

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь