Постанова № 155

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

ПОСТАНОВА

«05» жовтня 2015 року                                                                                        №155

18 год. 00 хв.

Про розгляд скарги кандидата у депутати Київської міської ради

Аніськовича П.Ю.

До Київської міської виборчої комісії 02 жовтня 2015 року надійшла скарга кандидата у депутати Київської міської ради по виборчому округу № 114 Аніськовича Павла Юрійовича на дії та рішення Шевченківської районної у місті Києві виборчої комісії.

Розглянувши скаргу і додані до неї документи, Київська міська виборча комісія встановила наступне:

Суб'єкт звернення із скаргою не надав належних доказів порушення його прав або законних інтересів діями Шевченківської районної у місті Києві виборчої комісії. Окрім того, з тексту скарги не вбачається, що Шевченківська районна у місті Києві виборча комісія 01 жовтня 2015 року взагалі приймала будь-які рішення.

Відповідно до частини 6 статті 99 Закону України «Про місцеві вибори», виборча комісія відмовляє в задоволенні скарги, якщо встановить, що рішення, дії або бездіяльність суб'єкта оскарження вчинені відповідно до закону , в межах повноважень, передбачених законом, і не порушують виборчі права суб'єкта звернення із скаргою.

Враховуючи викладене вище, керуючись п. 20 частини 5 статті 25, статтею 98, частинами 6-7 статті 99 Закону України «Про місцеві вибори», Київська міська виборча комісія  п о с т а н о в л я є:

1. Відмовити у задоволенні скарги кандидата у депутати Київської міської ради по виборчому округу № 114 Аніськовича Павла Юрійовича на дії та рішення Шевченківської районної у місті Києві виборчої комісії.

2. Копію цієї постанови видати Аніськовичу Павлу Юрійовичу не пізніше наступного дня після її прийняття.

3. Цю постанову оприлюднити у визначений Київською міською виборчою комісією спосіб.

Голова комісії                                                                             М.Б.Терещенко

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь