Співробітники Київського зоопарку облаштували для чорно-білих лемурів два окремих зелених острови

Tool items

Співробітники Київського зоопарку власноруч облаштували для чорно-білих лемурів варі два окремих зелених острови.

Як повідомили в Київському зоопарку, лемури Джонік і Варік отримали аж два зелених острівці, орієнтовними площами 25 та 50 квадратних метрів.

«Для того, щоб лемури змогли безперешкодно переміщуватись між новими оселями, наші співробітники між деревами закріпили два спеціальні канати, довжиною понад чотири метри. Крім цього, на території примати мають свій затишний будиночок для відпочинку, дерев’яний грибок, який захищає від спеки та дощу, а також помости для «пікніків». З турботою та любов’ю до природи на території зоопарку ці та інші природні зони були облаштовані власними силами працівників», – розповіли в Київському зоопарку.

У Київському зоопарку додали, що всі охочі можуть відвідати зоопарк та подивитись на тварин. На гостей чекають горила Тоні та бегемот Лілі у своїх літніх оновлених вольєрах, лемури на зелених острівцях, і звичайно, слон Хорас, леви, жирафи, олені, ведмеді та багато інших мешканців.

Детальніше на сайті Київського зоопарку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»