У 2022 році постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики провела дев’ять засідань та розглянула 231 питання

Tool items

У 2022 році постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики провела дев’ять засідань та розглянула 231 питання.

Про це повідомили сьогодні, 31 січня, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань екологічної політики Дениса Москаля, у воєнний час постійна комісія продовжувала працювати та впроваджувати сучасну, ефективну, а головне дієву екологічну політику з метою поліпшення природоохоронної роботи та екологічного стану столиці.

«Постійна комісія активно працює у складі п’яти депутатів Київської міської ради. Загалом постійна комісія за рік розглянула 231 питання. Представники комісії протягом минулого року також були залучені до тимчасових контрольних комісій та робочих груп, які пов’язані з забезпеченням життєдіяльності міста Києва. Впевнений, що професіоналізм, плідна робота кожного члена комісії та соціальна активність представників територіальної громади столиці дає можливість крок за кроком підіймати Київ у рейтингу найзеленіших та екологічно чистих міст світу», – зазначив Денис Москаль.

Депутат додав, що наразі постійна комісія продовжує працювати над розробкою Програми розвитку зелених зон міста Києва, а також налагоджувати співпрацю з міжнародними організаціями, підприємствами, установами, громадськими екологічними організаціями, які спрямовують свою діяльність на користь суспільству та реалізацію ефективної екологічної політики задля покращення довкілля.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь