У Дарницькому районі проводять капітальні ремонти дитячих клубів за місцем проживання

Tool items

У Дарницькому районі проводять роботи з капітального ремонту дитячих клубів за місцем проживання. Так роботи вже виконані у клубах: «Зміна», «Світязь» (вул. Ревуцького, 13-Б), «Гермес», «Веселка» (вул. А. Ахматової, 2-А) Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання.

Голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Ярослав Лагута проінспектував якість ремонту у клубах.

«За весь час існування Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання, в жодному приміщенні не проводилися ремонтні роботи, у зв’язку з цим постійно виникали аварійні ситуації, як протікання дахів, пошкодження електромереж, каналізації тощо. Уперше за 15 років існування центру, за рахунок коштів місцевого бюджету та у рамках проєкту Громадського бюджету були проведені капітальні ремонти», – зазначив Ярослав Лагута.

Голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації додав, що наразі у клубах працюють близько 20 різнопрофільних гуртків (35 груп), які відвідують майже 400 дітей та молоді. Серед вихованців клубів є неодноразові переможці конкурсів та змагань місцевого, всеукраїнського та європейського рівня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»