У Деснянському районі всі охочі можуть долучитись до групових занять та розвивати навички спілкування українською мовою

Tool items

У «BiblioHub» Деснянського району всі охочі можуть долучитись до експрес-курсів української мови та розвивати навички спілкування. 

За словами депутатки Київської міської ради Ганни Старостенко, мова це теж зброя у боротьбі з ворогом, яка допомагає боронити кордони незалежного народу та захищає від пропаганди агресора. 

«У час війни все більше мешканців прагнуть спілкуватись українською мовою та свідомо підходять до питання виключення російської мови зі щоденного вжитку. Наразі у депутатській приймальні спільно з фахівцями організовуємо безкоштовні експрес-курси української мови для того, щоб всі охочі змогли поспілкуватись в україномовному середовищі та удосконалити свої вміння. Під час тренінгів учасники зможуть дізнатись про риторику та техніку мовлення, як розставляти наголоси у словах, а також лексичне значення слів та інше. Не бійтесь робити помилки, почуватись незручно та говорити суржиком, оскільки лише практичні заняття допоможуть вам опанувати українську мову», – розповіла Ганна Старостенко.

Депутатка додала, що перші тренінги експрес-курсів української мови відбудуться 18 серпня (з 16:00 до 18:00) у «BiblioHub» Деснянського району (вул. Бальзака, 28). 

Для того, щоб долучитись до тренінгів необхідно пройти попередню реєстрацію за телефоном (063) 648-36-78.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)