У Дніпровському районі на місці сміттєзвалища з’явився новий сквер із майданчиком для вигулу собак

Tool items

У Дніпровському районі по вулиці Петра Вершигори, 5 на місці сміттєзвалища з’явився новий сквер із майданчиком для вигулу собак.

За словами директора Департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації Тимура Ткаченка, ще два роки тому на майданчику було стихійне звалище побутових, будівельних та великогабаритних відходів. Для облаштування нової зони відпочинку довелось вивезти 30 вантажівок сміття.

«На жаль, маємо тенденцію, що сміттєзвалища, які систематично прибирають, з часом відновлюються. Було прийнято ефективне рішення задля недопущення накопичення сміття у майбутньому створити простори для відпочинку, а також для прогулянок з домашніми улюбленцями. Для благоустрою нового скверу було облаштовано газон, встановлено обмежувальні стовпчики, висаджено 80 лип та близько 450 кущів, встановлено 12 лав та 12 урн. Площа майданчика для вигулу собак складає 830 кв. м. Це огороджена територія з тренажерами для тренувань та «вбиральнею» для тварин», – зазначив Тимур Ткаченко.

Директор департаменту подякував усім, хто залучився до заходу, зокрема керівництву КП по утриманню зелених насаджень Дніпровського району, КО «Київзеленбуд» та Київській міській лікарні ветеринарної медицини за співпрацю та допомогу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)