У кінотеатрі «Братислава» завершився перший етап капітального ремонту – відремонтовано покрівлю

Tool items

У кінотеатрі «Братислава» завершився перший етап капітального ремонту – відремонтовано покрівлю, яка убезпечить будівлю від протікань.

За словами депутатки Київської міської ради, першої заступниці голови постійної комісії з питань власності Ганни Свириденко, ще у 2016 році було розпочато обговорення реконструкції кінотеатру та разом з громадою узгоджено проєкт його капітального ремонту. Згодом депутатський корпус затвердив зміни до комплексної міської цільової програми «Столична культура», що у подальшому дало можливість передбачити фінансування на ремонт кінотеатру з міського бюджету.

«Будівля кінотеатру «Братислава» має стати сучасним громадським й культурним простором Оболонського району. Планується, що після капітального ремонту в приміщенні функціонуватиме кінозала, працюватимуть творчі гуртки для дітей, діятиме багато інших активностей задля комфортного дозвілля та відпочинку. Загалом вартість затвердженого проєкту складає 96 млн грн», – зазначила Ганна Свириденко.

Депутатка підкреслила, що у 2021 році з міського бюджету вже було виділено 7 млн грн для проведення перших ремонтних робіт, які стали початком створення сучасного мультифункціонального центру в Оболонському районі.

«Перший етап капітального ремонту було розпочато у липні поточного року. Пріоритетним став ремонт покрівлі аби убезпечити будівлю від протікань та опадів. Наразі ці роботи вже виконані. Багатошарова технологія з системою зливостоків має багаторічну гарантію на експлуатацію», – розповіла депутатка.

Ганна Свириденко додала, що депутатський корпус Київської міської ради також підтримав рішення щодо надання земельній ділянці біля кінотеатру статусу скверу з метою створення привабливого міського простору. І «Братислава» стане цілісним комплексом культури, розвитку та відпочинку для усіх киян.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств у сфері демонтажу та перенесення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «КИЇВМІСЬКБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 лютого 2015 року № 43 (зі змінами) (205981852)
  • Про передачу громадянам Телехову Віталію Миколайовичу та Олейніковій Тетяні Миколаївні земельної ділянки в оренду для обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Старицького, 5-а
  • Про передачу громадянці Суворовій Ларисі Миколаївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на вул. Градинській, 6-г у Деснянському районі міста Києва (483398677)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тимошенка Маршала, 1е в Оболонському районі міста Києва (241313461)