У Києві планують створити п’ять представницьких органів самоорганізації населення

Tool items

У Києві планують створити п’ять представницьких органів самоорганізації населення з метою участі членів територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 06 грудня, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Юлії Ярмоленко, представницький орган самоорганізації населення є ефективним інструментом в оперативному вирішенні та чіткому врегулюванні питань місцевого значення в інтересах громади.

«Досвід демократичних держав свідчить про те, що утворення таких органів самоорганізації населення сприятиме активному залученню населення до політичного життя міста, підвищенню інтересу до співпраці з місцевою владою і, таким чином, спонукатиме громадян діяти в інтересах та на благо суспільства у співпраці з органами місцевого самоврядування. Орган самоорганізації населення є вагомим та прогресивним механізмом у діяльності, спрямованої на користь мешканців у всіх сферах суспільного життя та задоволенні інтересів та потреб громадян», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Так, у Подільському районі планується створити будинковий комітет «Петропавлівська – 50 «Б», вуличні комітети «Каштановий», «Синевир», «Парковий». У Дарницькому районі – будинковий комітет «БудинОК».

Юлія Ярмоленко додала, що органи самоорганізації населення набувають власних повноважень після їх легалізації у Київській міській державній адміністрації у порядку, встановленому статтею 13 Закону України «Про органи самоорганізації населення».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)