У Києві планують збільшити фінансування приватних притулків для тварин

Tool items

У Києві планують збільшити фінансування приватних волонтерських притулків для безпритульних тварин з метою забезпечення їх стабільної роботи.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 24 листопада, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою.

За словами депутата Київської міської ради Костянтина Богатова, необхідно забезпечити матеріальну підтримку приватним волонтерським притулкам для тварин задля забезпечення їх постійного функціонування та підвищення якості умов перебування тварин.

«Наразі у Києві близько 90% безпритульних тварин утримуються волонтерськими притулками, і лише 10% забезпечуються за рахунок комунального підприємства. Тому вся відповідальність здебільшого покладається на меценатів, волонтерів та благодійників. Однак, кризова ситуація не дає можливості волонтерам та приватним особам повноцінно забезпечувати умови для перебування безпритульних тварин. Приватні притулки дуже потребують допомоги з боку місцевої влади. Важливо збільшити фінансування таких закладів», – зазначив Костянтин Богатов.

Депутат наголосив, що наразі ситуація критична, адже виникає високий ризик закриття приватних притулків через брак ресурсів.

«Ми маємо створити необхідні умови для повноцінної та якісної діяльності притулків, які знаходяться на утриманні волонтерських організацій. Важливо забезпечити безперебійну роботу, незалежно від мінливості волонтерських надходжень в умовах кризи. Безпритульні тварини мають проживати у комфортних умовах, а не блукати вулицями міста у пошуках їжі», – зазначив Костянтин Богатов.

Депутат додав, що наразі готується порядок конкурсу на отримання фінансування притулків для тварин, розподіл якого відбуватиметься пропорційно.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)