У Києві розпочала роботу робоча група з впровадження електронних талонів на сміття

Tool items

Днями відбулося перше засідання робочої групи по організаційним заходам реалізації ідеї з електронними талонами для захоронення будівельних відходів на полігоні великогабаритних та будівельних відходів №6.

Про це повідомив депутат Київської міської ради Олег Костюшко.

«Ми хочемо оцифрувати та максимально спростити наявний паперовий процес отримання та перевірки талонів на сміття, щоб кожен киянин міг легально, швидко та легко через смартфон придбати талони на своє великогабаритне сміття, будівельні відходи, листя чи гілля», – розповів Олег Костюшко.

За словами депутата, приватній особі для того, щоб отримати паперовий талон для вивезення сміття на полігон, необхідно витратити значні часові та паперові ресурси: надавати довідки, копії документів, чеки про сплату, а це жодним чином не допомагає людині легально утилізувати свої відходи, які утворилися внаслідок будівництва або ремонту.

«Складнощі з отриманням паперових талонів, на жаль, призводять до того, що сміття вивозять у лісосмугу, на поле або кидають під баки біля багатоквартирного будинку, тому ми запропонували опрацювати це питання та інтегрувати дану послугу в мобільний додаток «Київ Цифровий», щоб людина у декілька кліків могли придбати електронний талон», – додав Олег Костюшко.

Олег Костюшко підкреслив, що ідея з електронними талонами на вивіз сміття стосується виключно фізичних осіб, які проживають в місті Києві та мають договір на вивіз сміття.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)