У Києві затвердили список лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2023 році

Tool items

З метою залучення молоді до процесів законотворення, подальшого розвитку місцевого самоврядування у Києві затвердили список лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2023 році.

Таке рішення було підтримано 23 листопада на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 79 депутатами.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та зовнішніх зв’язків Юлія Ярмоленко, премія присуджується молоді та молодіжним громадським організаціям, які активно сприяли процесам розвитку місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних i правових питань територіальної громади міста Києва.

«Нам надважливо залучати молодь до процесів законотворення та подальшого розвитку місцевого самоврядування, щоб у подальшому вони розумілися на процесах, які відбуваються в місті та країні загалом. Ми підтримуємо молодь та громадські організації, які з перших днів війни надають безкоштовну правову, психологічну та соціальну допомогу внутрішньо переміщеним особам, займаються гуманітарною допомогою, опікуються питаннями виховання дітей у місті, дитячою реабілітацією, екологічними питаннями столиці», – зазначила депутатка.

Юлія Ярмоленко додала, що премія присуджується щороку до Дня місцевого самоврядування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання громадянину Ніколаєнку Олександру Васильовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Опанаса Сластіона, 12 у Дарницькому районі міста Києва (642040107)
  • Про передачу громадянину Кривошею Олександру Григоровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Самчука Уласа, 35 у Голосіївському районі міста Києва (516327535)
  • Про надання ОФІСУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Симона Петлюри, 7/9 у Шевченківському районі міста Києва (303903326)
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал»
  • Про затвердження моніторингових звітів за 2023 рік про реалізацію Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та про виконання Плану заходів на 2021–2024 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року