У Київській міській раді обговорили основні засади діяльності органів місцевого самоврядування зі старшокласниками Святошинського району 

Tool items

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко та депутатка Київської міської ради Вікторія Муха обговорили основні засади діяльності органів місцевого самоврядування зі старшокласниками 17 Святошинських загальноосвітніх шкіл та районною асоціацією «Старшокласник», які сьогодні, 24 листопада, прийшли на ознайомчу екскурсію в будівлю Київської міської ради.

Як розповів заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, подібні зустрічі сприяють залученню молоді до розуміння та підтримки демократичних процесів на місцевому рівні.

«Вчергове сесійна зала Київської міської ради наповнена молоддю. Важливо зацікавити студентів працювати в органах місцевого самоврядування та цікавитися питаннями життя міста. Звичайно ми розуміємо, що ці молоді люди в майбутньому будуть писати нову історію розвитку європейської столиці. Ми відкриті до спілкування та завжди готові до діалогу. А попереду ще робота молодіжної ради. Буде не просто, але точно цікаво. Молодь має бути в місцевому самоврядуванні», – наголосив Володимир Бондаренко.

За словами депутатки Київської міської ради Вікторії Мухи, важливо не лише розповідати, а й наочно показувати, як працюють органи місцевого самоврядування з середини.

«Молодь представила власні здобутки та ідеї, також представники учнівського самоврядування мали змогу поділилитись власним баченням розвитку учнівського самоврядування, як у Святошинському районі, так і на місцевому рівнях. Лідери учнівського самоврядування вже зараз творять нову молодіжну політику у столиці, і їм обов'язково потрібно розуміти особливості роботи органів місцевого самоврядування. Кожен і кожна мають розуміти принципи та основні законні підстави діяльності Київської міської ради та її виконавчого органу Київської міської державної адміністрації. Тут і зараз молодь пише нову українську історію, і саме вони є лідерами прогресу», – зазначила Вікторія Муха.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва